Kolégium Garden Party

Síce je ešte len jar, no my už pre Vás s radosťou chystáme letnú Kolégium Garden Party.

18. júna 2017 od 14.00 do 20.00 v kaštieli v Ivanke pri Dunaji

Na tradičnej veľkej záhradnej párty sa vidíme už tretiu júnovú nedeľu. Budete si môcť pochutnať na grilovaných špecialitách, chutnom guláši, čapovanom pivku, dobrej káve, zahádzať si frisbee, chodiť po lane, zahrať si kroket i futbal. Alebo aj počúvať príjemnú živú hudbu, vyhrať cenu v tombole, spoznať nových ľudí, porozprávať sa s tými, ktorých ste už dlhšie nevideli, alebo si len tak vychutnať pekné prostredie Kolégia a voňavú prírodu naokolo.

Program

Okrem iného pre Vás chystáme aj:

Domáci guláš: Absolvent piateho ročníka Kolégia, Dominik Harman, hrdo vyhlasuje, že jeho guláš je najlepší na svete. Príďte, ochutnajte a posúďte sami.

Detská zóna: Na všetky deti sa teší absolventka tretieho ročníka Kolégia, Katka Kostyálová. Pre deti chystá zábavný program, maľovanie na tvár, spievanie pesničiek a všakovaké ďalšie hry.

Pivný majster: Tino Humeňanský z piateho ročníka Kolégia, pivný nadšenec a skúsený konzument v jednom, Vás pozýva do súťaže o Pivného majstra. Zmerajte si sily v ochutnávke slovenských a českých pív. Kto rozpozná všetky vzorky?

Miešané drinky: Slnko, leto, garden party… a miešané drinky. Osviežiť sa budete môcť Etikou Nikomochitovou, Zapi zlo láskou a inými vychytávkami v podaní absolventa piateho ročníka Kolégia Pavla Sendeka.

Predchádzajúce ročníky Kolégium Garden Party vyzerali takto: 20162015, 2014, 2013

Prečo prísť a podporiť Kolégium?

Lebo mi záleží na budúcnosti Slovenska a verím, že vzdelávanie študentov v Kolégiu prispieva k pozitívnej zmene v našej krajine.

Lebo strávim príjemné popoludnie so známymi ľuďmi.

Lebo sa stanem členom rodiny donorov Kolégia a budem pravidelne informovaný o ďalšom živote a aktivitách Kolégia.

Lebo sa zoznámim s novými zaujímavými ľuďmi, ktorých spája viera v dôležitosť vzdelávania a odvaha meniť svet k lepšiemu.

Lebo sa dobre najem, napijem, zabavím, zaspievam si, zatancujem, zahrám si :)

Lebo môžem vyhrať zaujímavé ceny v tombole.

Lebo chcem podporiť Kolégium, aby aj naďalej mohlo realizovať svoje poslanie a dosahovať víziu.

Koľko to stojí?

Kúpou lístka, ktorý bude zlosovateľný, podporíte dielo Kolégia sumou 30 € (lístok pre jednotlivca).

Ak na párty prídete so svojím manželom/manželkou, môžete svojím spoločným lístkom podporiť štúdium budúcich študentov sumou 45 € (lístok pre manželský pár).

Deti do 12 rokov (vrátane dvanásťročných) majú vstup zadarmo.

Kolégium Garden Párty je benefičnou akciou, preto závisí na Vás, či za svoj lístok zaplatíte základnú sumu alebo venujete aj dar navyše. Vopred Vám za Vašu účasť na KGP a teda aj za účasť na diele Kolégia ďakujeme. 

Ako sa dá kúpiť lístok?

Lístky si budete môcť kúpiť cez online predaj alebo priamo na mieste. O webovom predaji Vás budeme informovať hneď, ako bude pripravený.

Kontakt

Veľmi radi Vám odpovieme na Vaše otázky. Pokojne nám ich, prosím, napíšte na info@kolegium.org alebo na sona.matiova@kolegium.org.

S blížiacim sa dátumom Kolégium Garden Party budeme pre Vás na tejto stránke aktualizovať všetky informácie :)