Svoradovská prednáška

The structure of human soul: Spirit – Soul – Body

Máte dušu? A viete to vôbec dokázať?

A teraz tá ťažšia otázka. Ak máte dušu (soul), máte alebo mali by ste mať aj ducha (spirit)? Možno si teraz nie ste úplne istý či vôbec nejaký rozdiel medzi duchom a dušou existuje. Nič si z toho nerobte. Už 17. októbra 2018 o 19:00 nám totiž príde Robert McNamara povedať o tom, aké sú vzťahy medzi telom, dušou a duchom.

V prednáške sa bude venovať aj tomu, či je telo iba otrokom duše alebo je naopak väzniteľom. Po prednáške, ako to už býva zvykom, bude nasledovať diskusia, v ktorej sa môžete spýtať na všetko, čo vám ešte ostane nejasné.

Prednáška aj diskusia bude prebiehať v anglickom jazyku.

Príďte a obohaťte sa.

Prednáška spojená s diskusiou bude 17. októbra 2018 (streda) o 19:00 v študovni internátu Svoradov. Internát nájdete na tejto adrese.

O Svoradovských prednáškach

Svoradovské prednášky sú pravidelné prednášky a diskusie pre verejnosť, ktoré organizuje Kolégium Antona Neuwirtha. Odohrávajú sa na bratislavskom internáte Svoradov – na mieste, kde sa počas komunizmu stretávali šikovní angažovaní študenti a potajme spoločne premýšľali a diskutovali o lepšej vízii pre našu krajinu.

Cieľom prednášok je vzbudiť medzi Slovákmi záujem o spoločnosť, ľudí aj svet – aby sme sa nad vecami zamýšľali a vďaka tomu žili plnohodnotnejší život. Lebo poznanie a vzdelávanie je dobré a krásne.

Tešíme sa aj na Vás!

Ak sa chcete čokoľvek spýtať, napíšte nám, prosím, na info@kolegium.org.

Vstup je voľný.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *